=====================================================================

Kandydaci z Nikielkowa mają swoje spotkanie tydzień później, dn. 17 lutego o g. 17.00 w kościele w Nikielkowie (będzie to spotkanie w grupie, Msza św. przed południem o g 10.00).

Serdecznie dziękuję za spotkanie na Zielonej Górce. Pozostawia link po nim: https://pl.aleteia.org/2019/01/25/sdm-w-panamie-historia-zdjecia-ktore-obieglo-swiat/

 

Wcześniejsze komunikaty

Najbliższe spotkanie kandydatów do bierzmowania  z Zielonej Górki w niedzielę dn. 10 lutego o g. 17.00 na plebanii na Zielonej Górce. Obecność obowiązkowa.

Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w rekolekcjach adwentowych, które będą miały miejsce 15-16 grudnia br. Prosimy o zgłaszanie się do księdza Proboszcza po Mszach.

W naszym kościele są Roraty, do których jesteście zaproszeni - do wyboru środa lub sobota g. 6.30

Spotkanie młodzieży  przygotowującej się  do sakramentu bierzmowania z Nikielkowa w najbliższą  niedzielę dn. 18.11.2018, o g. 17 w kościele 

Młodzież na spotkaniach otrzymuje deklaracje do uczestnictwa w  formacji do bierzmowania. Proszę o odebranie ich przez nieobecnych. 

W dn. 14 września br. odbyło się spotkanie młodzieży chcącej wejść w formację do sakramentu bierzmowania. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas. Zgodnie z zapowiedzią w najbliższą niedzielę zapisuję chętnych, którzy chcą w formacji uczestniczyć.

Podstawą dopuszczenia do tego sakramentu jest uczestnictwo w niedzielnych Eucharystiach oraz w wyznaczonych spotkaniach podczas obecnego roku szkolnego i katechetycznego. Młodzież będzie też miała swoje dyżury liturgiczne (czytania, modlitwa wiernych, procesja z darami) w 1., 3. i 5. niedzielę miesiąca.

Najbliższe spotkania (oczywiście poza niedzielnymi):

22 września br.(sobota) -  wyjazd do Rybak k. Stawigudy. Początek g. 11, zakończenie planowane jest na 16.00. Wyjazd obowiązkowy w związku z możliwością spowiedzi. Informacje u ks. Proboszcza

06 października br. – wyjazd do Warszawy na spotkanie ogólnopolskie „Stadion Młodych”. Zapisy trwają do 25 września 2018 roku – zgłoszenia przyjmowane są u Proboszcza. Koszt wyjazdu 45 złotych. Ruszamy z parkingu przy Uranii, 6 października o godzinie 7:30, a wracamy następnego dnia nad ranem (ok. 4:00). Więcej informacji na naszej  stronie: www.mlodzi.archwarmia.pl